برگزار شد

گروه رستاک

گروه رستاک

تاریخ برگزاری: ۱۷ و ۱۸ آذر ۱۳۹۸

زمان اجرا: ساعت ۲۱:۳۰

محل برگزاری: تهران، تالار وحدت

خریداینترنتی بلیتدرباره کنسرت:

گروه موسیقی رستاک از تابستان سال 1376 به سرپرستی سیامک سپهری فعالیت خود را آغاز کرده است. این گروه در تجربیات خود نگاهی کاربردی به عناصر شنیداری فرهنگ‌های فولکلور ایران داشته که حاصل آن، بیش از دو دهه فعالیت در زمینه های گوناگونی همچون پژوهش و تحقیقات میدانی، آموزش موسیقی، ساخت موسیقی برای فیلم و تئاتر، طراحی و ساخت آلبوم های موسیقی و اجرای کنسرت بوده است.

آلبومهای گروه رستاک:
رنگواره‌های کهن (۱۳۸۶)، همه اقوام من (۱۳۸۹)، سورنای نوروز (۱۳۹۱)، میان خورشیدهای همیشه (۱۳۹۵) و بهار (۱۳۹۷)

گروه رستاک تاکنون کنسرت‌های متعددی درکشورهای ایران، انگلستان، اتریش، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، سوئد، آمریکا، کانادا، استرالیا، هندوستان، ژاپن، مالزی، شیلی، لهستان، ترکیه، بلژیک، گرجستان، قزاقستان، عمان، عراق، بلاروس، بنگلادش و امارات متحده عربی داشته است.

رستاک امیدوار است تا در دنیای رنگارنگ و متنوع موسیقی معاصر، نقش کوچکی در بازآفرینی ملودی‌های نواحی ایران ایفا کرده و در شناساندن ریشه‌های عمیق و غنای فرهنگی آن مؤثر واقع شود.

اعضای گروه:
سیامک سپهری (سرپرست گروه)، فرزاد مرادی(خواننده)، بهزاد مرادی(خواننده)، اکبر اسماعیلی پور(تار و عود)، مجید پوستی(دف و سازهای کوبه ای)، امید مصطفوی( تنبک و سازهای کوبه ای)، مائده دوستی( کمانچه)، حامد بلند همت(سازهای بادی محلی)، پریسا اینانلو(دف و سازهای کوبه ای) و یاسمن نجم الدین(قانون)
تالار وحدت میزبان کنسرت پائیزی گروه رستاک می‌شود.
گروه موسیقی رستاک در تاریخ ۱۷ و ۱۸ آذرماه با سورپرایزهای ویژه خود در تالار وحدت به دیدار طرفدارانش می‌رود. رستاک در این کنسرت منتخبی از آثار شاد، پرانرژی و خاطره انگیز خود را اجرا خواهد کرد. رپرتوار این برنامه از موسیقی مناطق آذربایجان، کردستان، گیلان، لرستان، شیراز، بوشهر، خراسان، کرمان و … خواهد بود که از آلبومهای “بهار”، “میان خورشید های همیشه”، “سرنای نوروز” و “همه اقوام من” انتخاب شده اند.